Zabiegi z serii Exuviance w NaturaMed -10%!

POBIERZ KODIKONA
Oszczędzasz:
- 10%

Do końca oferty pozostało:

2

Udostępnij ofertę:

RABATEM.PL, zabiegi z serii Exuviance w NaturaMed 10% taniej!

Exuviance to intensywna pielęgnacja medyczna skierowana do gabinetów kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich. To dostosowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry, specjalistyczne zabiegi profesjonalne wsparte wysoko zaawansowaną naukowo, przyjazną w stosowaniu pielęgnacją domową. Zabiegi Exuviance można stosować jako samodzielną terapię, a także łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi lub dermatologicznymi, w celu intensyfikacji efektów obu typów zabiegów.

Sercem marki są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składniki produktów – molekuły piękna Exuviance. Ich skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi oraz chroniona licznymi patentami.

Ponad 40-letnie doświadczenie twórców NeoStrata – laboratorium, z którego wywodzi się marka Exuviance – na rynku dermatologii i dermatologii estetycznej, a także ścisła współpraca z gabinetami kosmetycznymi zaowocowały powstaniem nowej profesjonalnej linii kosmetycznej. Linii, która łączy medyczną innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z kosmetyczną przyjemnością i łatwością stosowania.

Skóra naczyniowa wymaga specjalnej troski i pielęgnacji. Przedstawiamy nowości marki Exuviance – zabieg i kojące serum do domowej pielęgnacji.

Nowy zabieg do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym „Stop naczynkom” na bazie peelingu do skóry naczyniowej lub z trądzikiem różowatym to wyjątkowa pozycja na rynku kosmetycznym, ponieważ skóry wrażliwe z problemem naczynkowym rzadko mogą poddawać się zabiegom z użyciem kwasów. W tym przypadku zabieg opiera się na peelingu na bazie kwasu migdałowego, kwasu glikolowego i glukonolaktonu. Zastosowanie specjalnej technologii kompleksów amfoterycznych o klinicznie potwierdzonym bezpieczeństwie i skuteczności działania, umożliwia dostarczenie do skóry jeszcze większych ilości substancji aktywnych, bez ryzyka podrażnienia i uszkodzenia skóry.

Nowy Sącz, Gorlice oraz Krosno – tutaj znajdą Państwo nasze kliniki. Zapraszamy na konsultację!

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

- 10%
kontakty

Adres:

NaturaMed Akademia Zdrowia i Urody

ul. Barbackiego 24A/2

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.naturamed.pl/

Telefon:

185330945