Wyprzedaż w Sadowniczy do -30%!

Oszczędzasz:
- 30%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Wyprzedaż w Sadowniczy!

Rabaty na sadzonki do -30%!

Sadwoniczy to miejsce, które jest idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących spędzać wolny czas na łonie natury. Tutaj znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym ogrodem. Każdy, kto chociaż trochę zna się na uprawie roślin, wie jak ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja, dlatego w sadowniczy oprócz nasion, sadzonek i drzewek owocowych kupisz także niezbędne narzędzia i uprawy do różnego rodzaju roślin. Proponuje setki produktów, gdzie znajdziesz nasiona ważyw i kwiatów, kwiaty, drzewka owocowe i ozdobne, oraz wiele innych, dzięki którym Twój ogród będzie dla Ciebie oazą spokoju. 

Wyprzedaż w Sadowniczy upoważnia do zniżki na wybrane rośliny, a taniej kupisz np.:

  • jabłoń Gloster w doniczce w cenie 17,50 zł,
  • truskawkę malinową w doniczce w cenie 2,60 zł,
  • aronię czarną w cenie 8,40 zł,

oraz wiele innych.

Dodatkowo tylko teraz kupując zestaw nasion za 100 zł otrzymasz zniżkę do wysyłki, więcej informacji znajdziesz >>> TUTAJ <<<

Sklep Sadowniczy prowadzi odpowiednią infrastrukturę techniczną, co daje możliwość wysyłki wybranych sadzonek w odpowiedni sposób, aby trafiła ona do ciebie w dobrej kondycji. W sklepie znajdziesz dokładne opisy każdego produkty, gdzie znajdziesz niezbędne informacje związane z pielęgnacją wybranego gatunku. 

Wyprzedaż w Sadowniczy ważna do: 31.1.2020 r.

 

Aby skorzystać PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty objęte promocją i ciesz się RABATEM! 

- 30%
kontakty

Adres:

Sadowniczy.pl