Wyprzedaż na biżuterię W. Kruk do -70%!

Oszczędzasz:
- 70%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Wyprzedaż na biżuterię W. Kruk do -70%!

Stwórz piękny Walentynkowy upominek dla swojej drugiej połowy!

W. Kruk to sklep jubilerski z wieloletnią tradycją. Jeśli zatem poszukujesz niezapomnianego upominku w postaci wisiorka, kolczyków lub pierścionka to możesz być pewny, że w tym miejscu znajdziesz unikatowe produkty. Sklep jubilerski posiada bogatą ofertę dla kobiet i mężczyzn w przystępnych cenach, a nad produkcją każdego z nich pracowali wyłącznie najlepsi złotnicy. 

Rodzinna firma W. Kruk posiada wiele oddziałów w całej Polsce. Tutaj znajdziesz piękne pierścionki zaręczynowe z prawdziwymi brylantami oraz zegarki ze szczerego złota, o których marzy nie jeden mężczyzna. W wielu oddziałach możesz podziwiać kunszt ciężkiej pracy i dokładności przy wykonaniu niektórych produktów. Są one unikatowe i nie kupisz podobnych w żadnym innym sklepie. 

Liczne promocje W. Kruk cieszą się dużym zainteresowaniem i pozwolą niejednej osobie w tym również Tobie kupić wspaniałe upominki dla bliskich osób z okazji Walentynek, ale nie tylko. Teraz możesz skorzystać z rabatu, jaki marka zaoferowała swoim klientom, a taniej kupisz np.:

  • srebrny pierścionek W. Kruk w cenie 49 zł zamiast 199 zł,
  • naszyjnik z białego złota W. Kruk w cenie 6950 zł zamiast 13900 zł,
  • złote kolczyki W. Kruk w cenie 940 zł zamiast 1890 zł,

oraz wiele innych błyskotek.

W W. Kruk możesz być pewny zadowolenia z zakupionych produktów. Oferuje biżuterię z różnych kruszców, dlatego możesz być pewny, że znajdziesz w tym miejscu coś odpowiedniego dla siebie i swoich bliskich.

Wyprzedaż w W. Kruk ważna do: 28.2.20202 r.

 

Aby skorzystać PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty objęte promocją i ciesz się RABATEM! 

- 70%
kontakty

Adres:

W. Kruk