Wypożyczenie rowerów elektrycznych 25% taniej!

Oszczędzasz:
- 25%

Do końca oferty pozostało:

37

Udostępnij ofertę:

Wypożyczenie rowerów elektrycznych 25% taniej w ROWERENT!

Nie korzystałeś? Nie wiesz? Nie widzialeś?

RoweRent to pierwsza w regionie Mobilna Wypożyczalnia Rowerów Elektrycznych łącząca tradycję kolarstwa górskiego i rekreacyjnego  z nowoczesnością  rowerów elektrycznych, które są najnowszym rozwiązaniem technologicznym stworzonym by podnosić komfort i przyjemność jazdy na rowerze. Spróbuj, a na pewno to polubisz! Rowery elektryczne ecobike to styl życia połączony z nowoczesną technologią. Najlepsze materiały, wytrzymałe baterie oraz ciche, bezobsługowe silniki decydują o komforcie użytkowania. Jazda na rowerze elektrycznym to świetna zabawa i nowe doświadczenia. Spokojnie, rower nie wykona całej pracy za Ciebie, wspomoże tylko pedałowanie na trasach trudnych i bardziej wymagających. Gdy na swojej trasie napotkasz trudności, twój inteligenty rower sam wspomoże Cię np. podczas stromego podjazdu. 

Zalety?

  • 100% EKO - rower napędzany jest silnikiem elektrycznym
  • Przejazd nawet od 80 do 120 kilometrów BEZ ŁADOWANIA

RoweRent oferuje szeroki wybór rowerów, masz 3 ocje jazdy rowerem:

  • miejskim 
  • trekkingowym
  • górskim 

Jeśli szukasz ciekawej, prozdrowotnej i oryginalnej atrakcji dla siebie, znajomych lub całej rodziny, chcesz  „z pozycji siodełka" i bez większego wysiłku zwiedzić całą miejscowość, zobaczyć największe atrakcje turystyczne regionu, wypróbować okoliczne ścieżki rowerowe czy też wyruszyć na górskie szlaki rowerowe w promieniu do 60 km od Nowego Sącza koniecznie skontaktuj się z wypożyczalnią RoweRent, która bezpłatnie dostarczy rowery elektryczne wszędzie tam gdzie tego oczekujesz i odbierze je z każdego miejsca które wskażesz!!! 

Aby skorzystać, klinknij ODKRYJ KOD, następnie podczas transakcji POKAŻ KOD lub zapamiętaj, powiedz hasło i ciesz się RABATEM! :)

- 25%
kontakty

Adres:

RoweRent

ul. Sienkiewicza 75

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.rowerent.pl/

Telefon:

791883890

Email:

kontakt@rowerent.pl