Serbia oko Bałkanów - wycieczka 2-5.08.2018

POBIERZ KODIKONA
840 zł 772.8 zł - 8%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Termin: 02.08-05.08.2018

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 21:00 . Przejazd do Belgradu.

2 DZIEŃ Zwiedzanie stolicy Serbii : spacer po parku utworzonym na terenie twierdzy Kalemegdan oraz czas wolny na deptaku, reprezentacyjnej ulicy Kneza Mihajla. Przejazd do Smedereva i zwiedzanie największej twierdzy średniowiecznej na Bałkanach. Przejazd nad Srebne Jezioro i na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ Po śniadaniu udamy się do średniowiecznej twierdzy Golubac, która znajduje się przy wejściu do Parku Narodowego Djerdap. Miejsce to jest szczególnie ważne dla Polaków, gdyż właśnie tutaj zginął nasz najsłynniejszy rycerz - Zawisza Czarny. Rejs statkiem po Dunaju w Żelaznych Wrotach. Zobaczymy największą skalną rzeźbę w Europie - legendarnego wodza Daków, Decebala oraz Tablicę Trajana, upamiętniającą budowę drogi w przełomie Dunaju w II w n.e. Przejazd na degustację serbskich przysmaków w eko-wiosce Kapetan Miśin Breg z panoramą na wody Dunaju. Przejazd na nocleg i obiadokolację.

4 DZIEŃ śniadanie po którym udamy się w drogę powrotną – w drodze powrotnej zatrzymamy się w Nowym Sadzie - stolicy autonomicznego okręgu Wojwodina. Przejazd do Karłowic (Sremski Karlovci), spacer po barokowym centrum miasta - Pałac Patriarchy, cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontanna "Cztery Lwy" oraz Kościół Pokoju - miejsce podpisania Pokoju Karłowickiego, który zmienił mapę tej części Europy. Powrót do Nowego Sącza w późnych godzinach nocnych.

Cena zawiera: - przejazd autokarem - opiekę pilota- przewodnika - ubezpieczenie NNW i KL - 2 noclegi - 2 śniadania - 2 obiadokolacje - Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide-obligatoryjnie - około 25 EUR, oraz innych wydatków osobistych. Dodatkowo płatna opłata klimatyczna, ok. 1 EUR/dzień/os

Aby skorzystać z kuponu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu przedstaw podczas rezerwacji w Biurze Podróży MAXIM!

- 8%
kontakty

Adres:

Biuro Podróży Maxim

ul. Sobieskiego 1a

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.maxim.pl/

Telefon:

184421604