Reportaż ślubny lub pakiet makijażowy -30%!

POBIERZ KODIKONA
Oszczędzasz:
- 30%

Do końca oferty pozostało:

4

Udostępnij ofertę:

Reportaż ślubny lub pakiet makijażowy -30%! Sesja ślubna w obiektywie aparatu!

Spraw, aby te najważniejsze chwile w życiu pozostały z Wami na długi czas!

Każdy pragnie, aby jego ślub był wyjątkowy. Jednak jest również wiele innych momentów, które warto upamiętnić; sesje brzuszkowe, rodzinne - warto zatem poszukać odpowiedniej osoby, która będzie w stanie uchwycić te najważniejsze momenty w życiu w odpowiedni sposób. 

Anna Bocheńska Fotografia i Wizaż proponuje szeroki wybór usług związanych z makijażem i fotografią. Pani Annie zaufało już setki osób, które mogą cieszyć się z pięknych fotografiami ślubnymi i nie tylko, gdzie uwiecznione zostały najwspanialsze momenty. Pani Anna Bocheńska specjalizuje się w fotografii już od wielu lat. Na swoim koncie posiada wiele sesji zdjęciowych o różnej tematyce. Aby dodatkowo sprostać oczekiwaniom swoich klientów rozszerzyła swoją działalność o nowe elementy, gdzie głównie skupiła się na makijażu do różnych rodzajów sesji, w tym też sesji ślubnych

Fotograf działa mobilnie i wykonuje sesje zdjęciowe na terenie całej Polski i świata. Fotografia i wizaż połączone w jedną kompleksową usługę, co jest świetną opcją dla osób pragnących maksymalnie uprościć sobie przygotowania do ważnych uroczystości, jednocześnie oczekujących usługi na najwyższym poziomie.

Tym razem możesz skorzystać ze świetnej okazji jaką przygotowała dla Was Anna Bocheńska Fotografia i Wizaż, gdzie reportaż ślubny i makijażowy możesz zyskać 30% taniej.

W skład usług wchodzi:

Reportaż ślubny - w cenie 1960 zł zamiast 2800 zł,

 • przygotowania w domu Panny Młodej/ pokoju hotelowym,
 • błogosławieństwo,
 • uroczystość w kościele/ USC/ plenerze,
 • przyjęcie weselne max. do godziny 1.00 w nocy,
 • sesja plenerowa w dniu uroczystości,
 • zdjęcia z gośćmi nie mniej niż 250 starannie wyselekcjonowanych, poddanych obróbce graficznej zdjęć,
 • pendrive w eleganckim pudełku z drewna,
 • fotoalbum w skórzanej/ materiałowej oprawie 20x20 cm, 10 rozkładówek
 • prywatna galeria internetowa.

Pakiet ślubny na makijaż - w cenie 700 zł zamiast 1000 zł ( pakiet ślubny obowiązuje dla 5-ciu osób - Panna Młoda plus 4 osoby)

 • dojazd do klientki na terenie Nowego Sącza i okolic,
 • makijaż próbny dla Panny Młodej,
 • makijaż dla 5 osób w dniu uroczystości.

dojazd do 10 km wliczony w cenę, powyżej 10 km doliczam 1 zł/km.

Dzięki Anna Bocheńska Fotografia i Wizaż ważne wydarzenia zostaną zapisane w pamieć przez długi czas, a dzięki szerokiemu spektrum możliwości, jakie oferuje, będziesz mógł dzielić się z tymi chwilami z innymi, bez większych trudności. 

Aby skorzystać z promocji, pobierz KOD RABATOWY do Anna Bocheńska Fotografia i Wizaż, klikając "Pobierz kod". Następnie podaj swój adres email, a na swoją skrzynkę otrzymasz wiadomość w której znajdziesz unikalny KOD RABATOWY. 

KOD RABATOWY który otrzymasz, należy wydrukować, przepisać lub zapamiętać i przedstawić go pracownikom przed wykonaniem usługi. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

- 30%
kontakty

Adres:

Anna Bocheńska Fotografia i Wizaż

Strona firmy:

https://www.facebook.com/AnnaBochenskaFoto/

Telefon:

660831725

Email:

kontakt@annabochenska.pl