Promocyjna cena na spektakl Sara!

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Wybierz sie do Teatru razem z RABATEM!

Skorzystaj z atrakcyjnej ceny i zapłać 16 zł za spektakl:

  • "Sara"

Drodzy Widzowie, premiera najnowszego spektaklu pt. “Sara”,  odbędzie się 7 października o godzinie 17:00 na Scenie Kameralnej Teatru Nowego przy ulicy Jagiellońskiej 36.
Za bilet ulgowy zapłacicie teraz 16 zł, natomiast za bilet dla normalny 20 zł!

Spektakl “Sara” opowiada o młodej dziewczynie wychowywanej w Domu Dziecka, z ciężka przeszłością, nie potrafiącą poradzić sobie z otaczającym ją światem.
Sztuka porusza problemy braku akceptacji samego siebie, poszukiwaniu wzorców i miłości. Pouczająca historia o umiejętności wybaczania, nie tylko innym ludziom ale także samemu sobie.

Teatr Nowy Posiada niezwykle klimatyczną scenę kameralną, której niepowtarzalna aura pozwala stworzyć bliską więź aktora z widzem oraz przenieść go w świat niezwykłych historii,
przedstawianych w spektaklach. Teatr Nowy wciąż poszerza swój repertuar o nowe tytuły, by móc zadowolić każdą grupę odbiorców.

Teatr Nowy jest nowo powstałym miejscem na Mapie Kulturalnej Nowego Sącza oraz Małopolski. Został stworzony przez ludzi kochających Teatr, ludzi kreatywnych, odważnych i młodych. Wspierany jest przez fundację Daj z siebie Wszystko na rzecz Kultury i Sztuki Nowosądecczyzny. Misją Teatru jest stworzenie nowego miejsca kulturalnego, w którym to każdy widz znajdzie coś dla siebie! W repertuarze znajdują się spektakle dla dzieci, młodzieży, oraz dorosłych. 

Skorzystaj z promocyjnej oferty i ciesz się RABATEM! :)

kontakty

Adres:

Teatr Nowy

Jagiellońska 36

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.teatrnowysacz.pl