Prezent w Estee Lauder przy zakupie 2 rzeczy!

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Otrzymaj prezent w Estee Lauder!

Kup 2 produkty, a 3 pełnowymiarowe otrzymasz gratis!

Jeśli szukasz sklepu kosmetycznego, gdzie znajdziesz wyspecjalizowane produkty do pielęgnacji skóry twarzy kobiet w każdym wieku, to Estee Lauder jest dla Ciebie idealnym miejscem. Sklep który oferuje szeroki wybór wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. W bogatej ofercie sklepu znajdziesz kosmetyki pielęgnacyjne, do makijażu, nawilżające, a także perfumy, które idealnie podkreślą Twój charakter. Sklep ciągle poszerza swoją gamę produktów o coraz nowsze kosmetyki, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Każdego dnia w Estee Lauder możesz liczyć na promocje, dzięki którym odpowiednio zadbasz o swój wygląd. Produkty tej marki niosą ze sobą obietnicę najwyższych standardów doskonałości. Dzięki szeroko zakrojonym i dogłębnym badaniom oraz surowym procedurom oceny produktu tworzą kosmetyki, które idealnie dopasują się do każdego rodzaju skóry. 

Tym razem możesz otrzymać prezent od Estee Lauder w postaci trzech pełnowartościowych kosmetyków, a znajdziesz takie zestawy jak:

  • zestaw 3 kosmetyków do pielęgnacji oczu,
  • zestaw 3 pomadek.

W Estee Lauder każdy znajdzie odpowiednie produkty do pielęgnacji swojego ciała. Dzięki nim proces starzenia zahamuje, a ty przez długi czas będziesz mogła cieszyć się pięknym i młodym wyglądem. Kosmetyki tej marki są jednymi z najczęściej wybieranych, dzięki ich wysokiej jakości, co wpływa na zmiany widoczne już po kilku aplikacjach. 

Kod rabatowy do Este Lauder ważny do: 31.1.2020 r.

 

Aby skorzystać, ODKRYJ KOD, który zostanie automatycznie skopiowany, następnie PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty, wklej w koszyku kod i ciesz się RABATEM!

kontakty

Adres:

Estee Lauder