Medjugorie - między ziemią, a niebem - wycieczka!

POBIERZ KODIKONA
925 zł 878.75 zł - 5%

Do końca oferty pozostało:

3

Udostępnij ofertę:

Termin: 30.05-2.06.2018

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz 20:00, z Krynicy Zdrój o 20:40. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię do Medjugorie. Przyjazd do pensjonatu w Medjugorie - zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Po śniadaniu zwiedzanie Sanktuarium NMP, wejście na Wzgórze Objawień- miejsce wzniesione w centrum miasta w pobliżu Kościoła pw. św. Jakuba. Wejście na Górę Krzyża kamieniste zboczę wzgórza. Na szlaku na Podbrdo znajdują się tajemnice różańca, a na Górze stacje drogi krzyżowej. W miejscach modlitwy pielgrzymi zostawiają kawałki papieru z obietnicami, prośbami, obrazki i kwiaty, czasem ustawiają małe krzyże. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie po którym udamy się na wybrzeże. Całodniowe plażowanie. Wracając do Medjugorie zatrzymamy się w niesamowicie malowniczym miejscu, gdzie zobaczymy rozciągające się na długości 100 metrów wodospady Kravica. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną ok 10:00. Przejazd do Mostaru - miasta słynącego z kamiennego mostu nad rzeką Neretwa. Zobaczymy - Starówkę Tabhana- pałac, Tara - kamienna wieża, dom turecki z XVII wieku, meczety, mury miejskie, katedrę NMP Matki Kościoła, cerkiew ortodoksyjną. Czas wolny. Następnie udamy się w drogę powrotną do Polski.

5 DZIEŃ Powrót w godzinach porannych.

Cena obejmuje: Przejazd komfortowym autokarem, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, usługa pilota, ubezpieczenie NNW i KL, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, napoi do obiadokolacji, planowany koszt realizacji programu: 10 EUR od osoby dorosłej.

Aby skorzystać z kuponu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu przedstaw podczas rezerwacji w Biurze Podróży MAXIM!

- 5%
kontakty

Adres:

Biuro Podróży Maxim

ul. Sobieskiego 1a

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.maxim.pl/

Telefon:

184421604