Lwów z Żółkwią - wycieczka 13-15.04.2018

POBIERZ KODIKONA
390 zł 370.5 zł - 5%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

1 DZIEŃ Wyjazd z Krynicy Zdrój o godz. 0 4:20, z Nowego Sącza o godz. 5:00 Przejazd do Żółkwi – jednego z najpiękniejszych miast dawnej Rzeczpospolitej. Spacer po miasteczku, gdzie na uwagę zasługują: piękny rynek z zabytkowymi kamienicami, wspaniała Kolegiata św. Wawrzyńca, zamek, zespół klasztorny, cerkiew Bazylianów i synagoga. Następnie przejazd w kierunku Lwowa na nocleg.

2 DZIEŃ Po śniadaniu przejazd do centrum. Spotkanie z przewodnikiem – podczas, którego zwiedzimy Stare Miasto: Rynek, Dzielnicę Ukraińską, Ormiańską, Katedrę Łacińską i Ormiańską, Cerkiew Wołoską, Kaplicę Boimów. Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich, spektakl w Operze i czas wolny na mieście. Powrót do hotelu na nocleg .

3 DZIEŃ Po śniadaniu. Przejazd na Górę Wysoki Zamek - Kopiec Unii Lubelskiej. Czas wolny. Zakupy na targu oraz w markecie. Wyjazd w kierunku Polski. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA: transport autokarem, ubezpieczenie NNW i KL, 2 noclegi w hotelu, 2 śniadania, usługę przewodnika we Lwowie i Żółkwi,

CENA NIE ZAWIERA: Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów ok 70 Uah, biletu do opery 50-300 Uah

!!! Paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty wyjazdu z Lwowa !!!

Aby skorzystać z kuponu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu przedstaw podczas rezerwacji w Biurze Podróży MAXIM!

- 5%
kontakty

Adres:

Biuro Podróży Maxim

ul. Sobieskiego 1a

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.maxim.pl/

Telefon:

184421604