Loteria w Media Markt! Wygraj kartę podarunkową!

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Loteria w Media Markt!

Wypełnij opinię i wygraj kartę podarunkową!

Media Markt to sklep, który oferuje szeroki wybór elektroniki. Jest jednym z liderów przewodników po nowej technologii. Dostarcza możliwość testowania nowoczesnych urządzeń, które są niezbędne w każdym domu. Posiada najszerszą ofertę elektroniki użytkowej, gdzie znajdziesz produkty samych znanych i cenionych dostawców. Sieć rozwija się dynamicznie pod każdym względem, a pracownicy ciągle szkolą się w swoich obowiązkach, aby móc pomóc Ci w podjęciu wyboru zakupu wybranego produktu. Chętnie wyjaśnią Ci zalety i wady i doradzą czy spełni on Twoje oczekiwania. 35 letnie doświadczenie i działalność w wielu krajach Europy może być swego rodzaju kartą zaufania, gdyż coraz bardziej marka rozszerza swoją działalność dzięki zaufaniu swoich klientów.

Teraz wystarczy wziąć udział w loterii, gdzie do wygrania są karty podarunkowe na wybrany asortyment. Wystarczy podzielić się swoją opinią i już bierzesz udział w losowaniu nagród, a wśród nich znajdziesz np.:

  • karty podarunkowe w kwocie 500 zł,
  • karty podarunkowe w kwocie  300 zł,
  • karty podarunkowe w kwocie  200 zł,

tak niewiele trzeba aby móc cieszyć się promocją. Szczegółowe informacje znajdziesz >>>TUTAJ<<<

W Media Markt znajdziesz wiele produktów z działu RTV i AGD w przystępnych cenach, abyś mógł pozwolić sobie na małe zmiany w swoim domu. Wedle marki klient jest w centrum uwagi i to dla niego dostosowywana jest oferta produktów, jakie znajdziesz na stronie sklepu. Tylko w tym miejscu możesz być pewny, że kupisz sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. 

Loteria w Media Markt ważna do: 1.2.2020 r.

 

Aby skorzystać PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty objęte promocją i ciesz się RABATEM! :)

kontakty

Adres:

Media Markt