Kupon rabatowy na zajęcia zumby -40%!

POBIERZ KODIKONA
Oszczędzasz:
- 40%

Do końca oferty pozostało:

3

Udostępnij ofertę:

Kupon rabatowy na zajęcia zumby!

Rabat -40%! Rabat tylko dla nowych uczestników. 

Pragniesz zadbać o swoją sylwetkę, a może po prostu lubisz aktywny tryb życia? Zapoznaj się zatem z ofertą Zumba Barbara Guc! To tutaj poznasz wiele nowych osób, które tak jak Ty chcą poprawić swój wygląd, a zarazem zadbać o swoje zdrowie i dobrze się przy tym bawić

Zajęcia zumby są świetną alternatywą dla osób nie mających pomysłu na siebie. Podczas ćwiczeń, jakie wykonywane są w rytm muzyki spalisz zbędne kilogramy, ale zarazem nabierzesz dystansu do samego siebie.

Początki bywają różne, jednak nie przejmuj się, z czasem nabierzesz wprawy, a zajęcia zumby staną się nieodzownym elementem Twojego życia. 

Tym razem zajęcia zumby oferuje doświadczona trenerka Barbara Guc, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu pokaże różne układy, które pozwolą Ci poczuć radość i cieszyć się pełnią życia!

Kupon rabatowy na zajęcia zumby upoważnia teraz do zniżki aż 40% dla nowych uczestników, a karnet obejmuje:

  • 8 wejść w cenie 60 zł zamiast 100 zł!

Karnet należy wykorzystać w ciągu 5 tygodni od zakupu. 

Zadbaj o siebie już dziś! Ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia odbywają się w Klubie Karate Tradycyjnego DOJO na ul. Piłsudskiego 1.

Aby skorzystać z promocji, pobierz KOD RABATOWY do Zumba Barbara Guc, klikając "Pobierz kod". Następnie podaj swój adres email, a na swoją skrzynkę otrzymasz wiadomość w której znajdziesz unikalny KOD RABATOWY

KOD RABATOWY który otrzymasz, należy wydrukować, przepisać lub zapamiętać i przedstawić go pracownikom przed wykonaniem usługi. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

- 40%
kontakty

Adres:

Zumba Barbara Guc

ul.Piłsudskiego 1

Nowy Sącz

Strona firmy:

https://www.facebook.com/bosazumba/

Telefon:

513642256

Email:

bosa.zumba@gmail.com