Kupon rabatowy do Fabryka Materacy!

POBIERZ KODIKONA
1090 zł 890 zł - 18%

Do końca oferty pozostało:

5

Udostępnij ofertę:

Kupon rabatowy do Fabryka Materacy!

Wybrane modele materacy -200 zł!

Kupon rabatowy do Fabryki Materacy upoważnia teraz do zniżki 200 zł na wybrane modele materacy!
Podana cena dotyczy Materaca MATERAC 5 WYMIAR HYPNOS o szerokości 80cm!

Zdrowy sen to podstawa dobrego samopoczucie. Za komfort snu odpowiada wygodny materac. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy stawiają na jakość, stworzyliśmy pełną gamę materacy wykonanych z różnorodnych materiałów najwyższej jakości. Do tego  kunszt wykonania oraz możliwość zamówienia wymiaru idealnie pasującego nawet do najbardziej nietypowej ramy łóżka!

Materace z Fabryki Materacy to produkt 100% POLSKI, tworzony w klimacie małej manufaktury. Dbałość o szczegóły, materiały najwyższej jakości oraz precyzja wykonania nadają materacom charakter niszowy!

Kupon rabatowy do Fabryka Materacy dotyczy modeli:

MATERAC 5 WYMIAR HEKATE

HEKATE niezwykły materac, łączący w sobie ultranowoczesną technologię sprężyn 5 - zwojowych należących do ekskluzywnej linii 5 WYMIAR, której produkty charakteryzują się najwyższą jakością i innowacyjnością. Wkład materaca zawiera najlepszy lateks wyprodukowany w całości z mleczka kauczukowego, które zapewnia długą żywotność i adaptację do ułożenia ciała. Konsystencja materiału gwarantuje „oddychalność” materaca oraz absorbowanie wilgoci. Pianka lateksowa to naturalny materiał, antybakteryjny i bezpieczny dla alergików. Lateks podpierając każdą część ciała w inny sposób, odciąża kręgosłup i sprawia, że mięśnie podczas odpoczynku nie są napięte. HEKATE to model średnio twardy został specjalnie wyselekcjonowany spośród najlepszych surowców, tak aby zapewniał niesamowity komfort snu. 

oraz

Materac 5 wymiar HYPNOS

HYPNOS to materac z innowacyjną technologią sprężyn 5 – zwojowych charakteryzującą się wysoką wytrzymałością, stabilnością, sprężystością. Model HYPNOS to połączenie wysokoelastycznej pianki HR 35kg/m3 oraz innowacyjnej pianki profilowanej, która jest odpowiednio twarda i wyprofilowana, dzięki czemu zapewnia 7 stref twardości. W ten sposób podpiera ciało w najważniejszych punktach, takich jak: głowa, ramiona, pas, biodra, nogi. Pozwala to na komfortowy wypoczynek, regenerację oraz zdrowy sen. 

 

Kupon rabatowy do Fabryka Materacy ważny do: 17.1.2020 r.
KUPON NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI!

Aby skorzystać z rabatu -200zł należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. KUPON RABATOWY lub kod z kuponu należy przedstawić przed złożeniem zamówienia! - Pokaż go pracownikom firmy!

- 18%
kontakty

Adres:

Fabryka Materacy

Szymanowskiego 23

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.fabrykamateracy.info/

Telefon:

883682520