Kod rabatowy w DUET dla nowożeńców -20% na meble!

Oszczędzasz:
- 20%

Do końca oferty pozostało:

14

Udostępnij ofertę:

Kod rabatowy w DUET Nowy Sącz!

Rabat na meble dla nowożeńców -20%!

Jesteś świeżo po ślubie i wprowadzasz się do nowego mieszkania? Nie masz pojęcia, jak odpowiednio zagospodarować każdą wolną przestrzeń, aby Twoje rodzinne gniazdko wyglądało na nowocześnie udekorowane, a zarazem było przestronne i dobrze wykorzystane? Postaw na sprawdzoną firmę, która od lat zajmuje się tym tematem. DUET Producent Szaf i Mebli w Nowym Sączu oferuje bogaty wachlarz usług z branży mebli na wymiar. Z nimi zagospodarujesz odpowiednio Twoje mieszkanie, a szafy, jakie wykona producent będą pojemne i spełnią Twoje oczekiwania. 

Firma DUET w Nowym Sączu to od lat jest regionalnym liderem w produkcji szaf wnękowych oraz mebli. Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, szeroka gama produktów, solidność i terminowość realizacji projektów, zagwarantowały tej marce doskonałą pozycję wśród firm z tego typu branży. O wyjątkowej jakości produktów oraz najwyższej klasie obsługi zleceniodawców, świadczy wzrastająca ilość zadowolonych klientów DUETU.

Tym razem każda para młoda, która brała ślub w 2019 roku lub w 2020 roku może skorzystać z kodu rabatowego -20% dla nowożeńców w DUET Nowy Sącz na meble kuchenne, szafy i garderoby. Wystarczy skontaktować się z firmą DUET w Nowym Sączu, a wykwalifikowani pracownicy wycenią zakres usług jakie chcesz wykonać. 

DUET Producent Szaf i Mebli w Nowym Sączu proponuje meble wykonane z różnych, trwałych materiałów. Swoją prace opierają na sprzęcie najwyższej jakości, a projektanci poszczególnych elementów koncepcji zwracają uwagę na każdy detal, aby klient czuł się w 100% usatysfakcjonowany z wykonanego zamówienia. 

Kod rabatowy w DUET dla nowożeńców -20% na meble ważny do 03.03.2021 r.

Aby skorzystać z promocji, pobierz KOD RABATOWY do DUET Producent Szaf i Mebli w Nowym Sączu, klikając "Pobierz kod". Następnie podaj swój adres email, a na swoją skrzynkę otrzymasz wiadomość w której znajdziesz unikalny KOD RABATOWY

KOD RABATOWY który otrzymasz, należy wydrukować, przepisać lub zapamiętać i przedstawić go pracownikom przy indywidualnej wycenie zlecenia.

- 20%
kontakty

Adres:

DUET Producent Szaf i Mebli

Lwowska 72

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.duet-szafy.pl/