Kod rabatowy -15% zniżki w Optyk Walczyk!

POBIERZ KODIKONA
Oszczędzasz:
- 15%

Do końca oferty pozostało:

25

Udostępnij ofertę:

Promocja w Optyk Walczyk!

Optyk Walczyk wyróżnia się na rynku wiedzą oraz wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, z profesjonalizmem podchodzi do problemów ze wzrokiem każdego pacjenta. Gwarantuje kompleksową obsługę w zakresie badania wzroku dzieci i dorosłych. W swojej ofercie posiada szeroką gamę opraw, szkieł i soczewek kontaktowych.

Teraz przy zakupach otrzymasz rabat 15% na:

  • oprawy korekcyjne,
  • oprawy przeciwsłoneczne

Zakład optyczny posiada profesjonalny gabinet okulistyczny, wyposażony w najnowsze urządzenia elektroniczne do pomiaru refrakcji oka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników łączą nowe technologie z pasją do zawodu, które pozwalają na jeszcze sprawniejsze badanie wzroku.

Aby skorzystać kliknij POBIERZ KOD, następnie wpisz swój adres email, a na swoją skrzynkę mailową otrzymasz unikatowy Kod.  
Kod Rabatowy który przyjdzie do Ciebie na email, wydrukuj,  zapamiętaj lub zrób screenshota i podczas zakupów powołaj się na Rabatem!

ZAPRASZAMY Z KODEM DO NASZYCH SALONÓW W NOWYM SĄCZU:
ul. Rynek 12, tel  (18) 442-32-34
ul. M. Kopernika 5, tel. (18) 444-45-15

Oferta 15% obowiązuje do końca marca roku 2019 i dotyczy każdej oprawy! Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły akcji dostępne w naszych salonach. 

 

 

- 15%
kontakty

Adres:

Optyk Walczyk

Mikołaja Kopernika 5

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://naszoptyk.pl/

Telefon:

184444515