Kod rabatowy do Majaland Kownaty!

89.9 zł 59.9 zł - 33%

Do końca oferty pozostało:

39

Udostępnij ofertę:

Kod rabatowy do Majaland Kownaty!

30 zł zniżki na jednorazowy bilet od >1m w sezonie wysokim.

Majaland Kownaty to park rozrywki dla najmłodszych. Znajdziesz w tym miejscu różne strefy zabaw dla dzieci, gdzie królują zjeżdżalnie, rollercoastery, place zabaw dla małych dzieci i wiele innych ciekawych atrakcji. W tym miejscu nawet dorośli nie będą się nudzili. W Majaland Kownaty możesz urządzić swojemu dziecku niezapomniane urodziny, jak również spędzić z nim wspólnie swój wolny czas. 

Kod rabatowy do Majaland Kownaty obejmuje teraz bilet wstępu dla osób powyżej 1 m. Teraz w sezonie wysokim zapłacisz za niego jedynie 59 zł zamiast 89 zł korzystając z kodu rabatowego. Bilet możesz wykorzystać do 3 listopada. 

W Majaland Kownaty możesz być pewien wysokich standardów bezpieczeństwa. Wszystkie karuzele i kolejki spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Jest to miejsce idealne nawet dla maluszków, ponieważ znajdziesz tutaj strefy stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach.

Wprawdzie to nie Black Friday, ale w Rabatem.pl czarny piątek trwa cały rok :)

 

Kod rabatowy do Majaland Kownaty ważny do: 20.10.2019 r.

 

Aby skorzystać, ODKRYJ KOD, który zostanie automatycznie skopiowany, następnie PRZEJDŹ NA STRONĘ, wybierz produkty, wklej w koszyku kod i ciesz się RABATEM!

- 33%
kontakty

Adres:

Majaland Kownaty