Kod rabatowy -25% na meble w DUET!

POBIERZ KODIKONA
Oszczędzasz:
- 25%

Do końca oferty pozostało:

7

Udostępnij ofertę:

Chcesz, aby Twoje mieszkanie nabrało nowoczesnego stylu? 

Firma DUET ma dla Ciebie ciekawą Propozycję!!! Teraz piękne meble taniej o 25%!

Firma DUET od lat jest liderem na naszym rynku w produkcji szaf wnękowych oraz mebli. Cechują się solidnością i terminowością realizacji projektów, co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę produktów, co ułatwia potencjalnym klientom stworzenie idealnego mieszkania. 

Nie masz pomysłu na umeblowanie swojego domu? Z DUET możesz być pewny, że Twoje mieszkanie będzie stylowe i nowoczesne.  Spraw, aby było to miejsce, w którym miło spędzisz czas było praktyczne i pomysłowo umeblowane.

Oprócz mebli o standardowych wymiarach, możesz również zamówić meble niestandardowe, aby każdą wolną przestrzeń Twojego domu czy mieszkania zagospodarować w 100%. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co pozwala na ich długie użytkowanie, a dzięki promocji w DUET możesz mieć meble taniej o 25%.

 

Oferta ważna do: 31.08.2019 r. KUPON NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI!

 

Aby skorzystać z rabatu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu, należy okazać podczas zamówienia w Firmie DUET!

- 25%
kontakty

Adres:

DUET Producent Szaf i Mebli

Lwowska 72

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.duet-szafy.pl/

Telefon:

184442959

Email:

duet.projekt@gmail.com