Kod rabatowy -20% na meble kuchenne w DUET!

POBIERZ KODIKONA
Oszczędzasz:
- 20%

Do końca oferty pozostało:

8

Udostępnij ofertę:

Chcesz, aby Twoje mieszkanie nabrało nowoczesnego stylu? 

Firma DUET ma dla Ciebie ciekawą Propozycję!!! Teraz piękne, wiosenne meble kuchenne taniej o 20%!

Firma DUET od lat jest liderem na naszym rynku w produkcji szaf wnękowych oraz mebli. Cechują się solidnością i terminowością realizacji projektów, co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę produktów, co ułatwia potencjalnym klientom na stworzenie własnej aranżacji mieszkania. 

Nie masz pomysłu na umeblowanie swojego gniazda? Z DUET możesz być pewny, że twoje mieszkanie będzie stylowe i nowoczesne. W końcu kuchnia jest miejscem, w którym spędzamy wiele czasu przyrządzając posiłki, pijąc kawę, rozmawiając. Spraw, aby było to miejsce, w którym miło spędzisz czas, nie tylko gotując, ale również relaksując się. 

Oprócz mebli o standardowych wymiarach, możesz również zamówić meble niestandardowe, aby każdą wolną przestrzeń twojego domu czy mieszkania zagospodarować w 100%.
Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co pozwala na ich długie użytkowanie, a dzięki promocji w DUET możesz mieć Meble Kuchenne taniej o 20%.

Oferta ważna do: 30.04.2019 r. KUPON NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI!

 Aby skorzystać z rabatu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu, należy okazać podczas zamówienia w Firmie DUET!

- 20%
kontakty

Adres:

DUET Producent Szaf i Mebli

Lwowska 72

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.duet-szafy.pl/

Telefon:

184442959

Email:

duet.projekt@gmail.com