Kod rabatowy -100 zł na Imprezowe Lustro!

POBIERZ KODIKONA
1099 zł 999 zł - 9%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Imprezowe Lustro na Twoim przyjęciu 100 zł TANIEJ!

FOTObudka? Mamy lepsze rozwiązanie!

IMPREZOWE LUSTRO jest połączeniem zaawansowanego technologicznie urządzenia multimedialnego oraz stylowego i pokaźnego (60”) lustra w pozłacanej lub posrebrzanej ramie które w sposób interaktywny (dotykowy) a jednocześnie niezwykle intuicyjny i prosty przeprowadza uczestników zabawy przez proces wykonania serii zdjęć stanowiących fantastyczną pamiątkę zarówno dla samych uczestników jak i organizatorów imprezy. Jest efektownym, stylowym i znacznie bardziej funkcjonalnym następcą wszelkiego rodzaju fotobudek królujących w ostatnich latach na różnego rodzaju eventach. IMPREZOWE LUSTRO daje możliwość uchwycenia na zdjęciu całej osoby w pionie (lub kilku osób) jak również uczestnicy zabawy widząc się w odbiciu lustra sprowokowani są do strojenia niewybrednych min oraz przybierania niezwykłych póz które po wydrukowaniu zdjęcia stają się elementem powszechnego rozbawienia.

Organizujesz wesele, studniówkę, urodziny, wieczór kawalerski lub panieński? A może szukasz wyjątkowej atrakcji na imprezę firmową, akcję marketingową, festyn czy też bal sylwestrowy? Jeśli tak to koniecznie zaproś do siebie IMPREZOWE LUSTRO które rozkręci każdą imprezę!!! 

Wybierając jedną z 3 opcji możesz cieszyć się dodatkami w postaci:

  • Pendrive ze zdjęciami 
  •  Galerii chronionej hasłem  
  • Obsługi animatora  
  • Jajcarskich gadżetów

Razem z RABATEM otrzymasz 100 zł zniżki na każdy pakiet imprezowy!

Za pakiet podstawowy zamiast 1099 zł zapłacisz 999 zł!

Zarezerwuj termin nawet na rok 2019/2020 i pozwól swoim bliskim cieszyć się tą niezwykłą atrakcją!

 

Aby skorzystać, kliknij ODKRYJ KOD, następnie podczas zamawiania usługi powołaj się na unikalny KOD i ciesz się RABATEM! :)

- 9%
kontakty

Adres:

Imprezowe Lustro

ul. 29 Listopada 18G/10

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.imprezowelustro.pl

Telefon:

791883890

Email:

kontakt@imprezowelustro.pl