Kod rabatowy -100zł w VIPER Serwis!

POBIERZ KODIKONA
399 zł 299 zł - 25%

Do końca oferty pozostało:

3

Udostępnij ofertę:

Kod rabatowy -100 zł na regenerację filtrów DPF lub turbosprężarek w VIPER Serwis!

Cena podana w ofercie jest ceną przykładową!

VIPER Serwis w swoich działaniach wykorzystuje w pełni dopracowaną technologię, która gruntownie usunie pozostałości pyłów PM10, ceru i nagaru oleju z twojego samochodu. Technologia Serwisu nie uszkadza filtra, jak to się dzieje podczas wypalania, co przywraca jednocześnie 100% przepustowości powietrza.

Teraz w promocyjnej cenie możesz zadbać o swój ukochany samochód, dzięki czemu zyskasz 100 zł na inne akcesoria do jego pielęgnacji!

Proces regeneracji zużytego filtra trwa do 2 godzin, a zregenerowany filtr odzyskuje do 99% swojej pierwotnej sprawności, co dla użytkownika samochodu jest bardzo ważne. Montaż, demontaż i adaptację filtra są wykonywane w serwisie, lub ewentualnie można przywieźć sam filtr.

VIPER Servis stawia na profesjonalizm, dlatego możesz być pewien zadowolenia.

 

Oferta nie łączy się z innymi promocjami. 

 

Aby skorzystać z rabatu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Na regenerację filtra DPF lub turbosprężarki należy umówić się telefonicznie z informacją o posiadanym kodzie rabatowym. Kupon lub kod z kuponu, należy okazać podczas realizacji zamówienia.

- 25%
kontakty

Adres:

VIPER

ul Żwirki 31

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://viper-dpf.pl

Telefon:

530000716

Email:

biuro@viper-dpf.pl