Kod rabatowy -10% na fotobudkę Keep Smiling!

POBIERZ KODIKONA
Oszczędzasz:
- 10%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Kod rabatowy do Keep Smiling Nowy Sącz!

-10% rabatu na fotobudkę w Nowym Sączu!

Nie wiesz jak zadbać o to, aby Twoje wesele było w 100% dobrze zorganizowane? Na pewno dopiąłeś wszystko na "ostatni guzik" - kapela weselna, sala weselna, zaproszenia - ale czy zastanawiałeś się, jak urozmaicić czas sobie i bliskim osobom, którzy przyjdą na ten ważny dla Ciebie dzień? Ciekawym rozwiązaniem jest fotobudka, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie śmieszne zdjęcia, które następnie mogą wylądować w ślubnym albumie. 

Idealną ofertę ma dla Was firma Keep Smiling - Fotobudka z Nowego Sącza, która proponuje bogaty wachlarz usług. Fotobudka jest w stylu retro i idealnie wpasuje się w każde wnętrze.  Posiada wolnostojącą termosublimacyjną drukarkę, którą możesz postawić nawet 8m od fotobudki. Ilość oferowanych zdjęć nie jest ograniczona, tak więc każdy z gości będzie mógł skorzystać ze świetnej okazji na zrobienie pamiątkowych, śmiesznych fotografii. 

Fotobudka jest odpowiednio oświetlona i wyposażona jest w lustrzankę, która idealnie odzwierciedli każdy detal. Papier, na jakim drukowane są fotografie jest najwyższej jakości, a dodatkowym atutem jest to, że już następnego dnia otrzymasz link do całej fotogalerii. 

Tym razem możesz skorzystać z wyjątkowej okazji jaką oferuje dla Was firma. Kod rabatowy do Keep Smiling - Fotobudka Nowy Sącz upoważnia do zniżki 10% na całe zamówienie. 

Dzięki takim rozwiązaniom Twoje wesele będzie udane, a goście nie będą się na pewno nudzili. Z Keep Smiling - Fotobudka Nowy Sącz będziesz miał bogatą galerię zdjęć, którą później będziesz mógł bez problemu podzielić się ze znajomymi. 

Kod rabatowy do Keep Smiling - Fotobudka w Nowym Sączu ważny do 31.03.2020 r. Zniżka obowiązuje na zamówienia do 30.06.2020 r.

Aby skorzystać z promocji, pobierz KOD RABATOWY do Keep Smiling - Fotobudka Nowy Sącz, klikając "Pobierz kod". Następnie podaj swój adres email, a na swoją skrzynkę otrzymasz wiadomość w której znajdziesz unikalny KOD RABATOWY

KOD RABATOWY który otrzymasz, należy wydrukować, przepisać lub zapamiętać i przedstawić go pracownikom przed zamówieniem fotobudki Keep Smiling w Nowym Sączu.

- 10%
kontakty

Adres:

Keep Smiling - Fotobudka

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.keepsmiling-ns.pl

Telefon:

604135000

Email:

kontakt@keepsmiling-ns.pl