Czeska Przygoda! Wycieczka 6-8.07.2018

POBIERZ KODIKONA
645 zł 580.5 zł - 10%

Do końca oferty pozostało:

Udostępnij ofertę:

Termin: 6-8.07.2018

1 DZIEŃ Wyjazd z Krynicy Zdrój o godz 2:20 z Nowego Sącza o godz. 3:00 i przyjazd do Broumova – jest to kilkutysięczne czeskie miasteczko, w którym znajduje się jeden z najstarszych browarów w Europie, założony przez Benedyktynów (zwiedzanie oraz degustacja). Przejazd do Skalnego Miasta, zwiedzanie i rejs - znajdziemy tutaj skalny wodospad, piękne szmaragdowe jezioro starej piaskarni otoczone różnobarwną roślinnością oraz górne jeziorko gdzie przepłyniemy wieloosobowymi tratwami. Obiadokolacja. Przejazd do Pragi na nocleg.

2 DZIEŃ Po śniadaniu - zwiedzanie miasta m. in. Kompleks Hradczany - Zamek, Katedra św. Wita, Złota Uliczka, Praska Loreta. Mała Strana: dzielnica Kupców niemieckich, Czas wolny. Josefov - żydowska dzielnica Pragi. Następnym punktem programu będzie wzgórze Wyszehrad z zamkiem wybudowanym za czasów panowania władcy Kroka. Przejazd do hotelu na obiadokolację. Wieczorem pokaz fontanny multimedialne – Krzyżowa Fontanna. Powrót na nocleg.

3 DZIEŃ Po śniadaniu kontynuacja zwiedzania Pragi: Most Karola, Rynek Starego Miasta, Ratusz, Wieża Pochowa, Plac Wacława - następnie przewidziany czas wolny, a około godz. 14:00 wyjazd w drogę powrotną do Nowego Sącza. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA: transport autokarem, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota – przewodnika, 2 noclegi w hotelu***, 2 śniadania, 2 obiadokolacje,

CENA NIE ZAWIERA: Kosztów realizacji programu: bilety wstępu: Broumov – zwiedzanie z degustacją, Skalne Miasto z rejsem łódką, Hradczany, Fontanna Krzyżowa, system słuchawkowy TOUR GUIDE Ok 900 KCZ, dopłata do pokoju jednoosobowego 120 zł

* Ceny biletów mogą ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży

Aby skorzystać z kuponu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu przedstaw podczas rezerwacji w Biurze Podróży MAXIM!

- 10%
kontakty

Adres:

Biuro Podróży Maxim

ul. Sobieskiego 1a

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.maxim.pl/

Telefon:

184421604