Chopok + Aquacity Poprad! Wycieczka 17-18.02.2018

POBIERZ KODIKONA
270 zł 243 zł - 10%

Do końca oferty pozostało:

2

Udostępnij ofertę:

Termin:  17-18.02.2018

I dzień Wyjazd z Nowego Sącza o godzinie 7:00. Przejazd na Słowację do ośrodka Jasna Nizkie Tatry, położonego w Liptowie, w samym sercu Parku Narodowego Tatry Niskie. To największa stacja narciarska na Słowacji (91 ha), na szczycie Chopoka (2204m), która dysponuje 36 km urozmaiconych tras oraz 9 km tras off piste, dlatego doświadczeni narciarze i snowboardziści nie będą się tu nudzić. Ośrodek bywa areną międzynarodowych zawodów narciarskich – popularność zyskał dzięki organizowanemu tu corocznie od 2005 roku World Freeride Race. Poprzez tereny freeridowe na południowym stoku Chopoka prowadzą dwie czarne trasy Vyhliadková i Zjazdárska. Łącznie do jazdy w puchu wyznaczono osiem różnych stref, niektóre na stokach o nachyleniu 45 stopni. Adepci narciarstwa mają do dyspozycji 10 km tras niebieskich – wystarczając miejsca, aby poćwiczyć nowe umiejętności. Wyjątkowo piękna jest trasa Turystyczna (Turistická) o długości ponad 4 km, która idealnie nadaje się dla początkujących i rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych przygotowano także wyposażony w bezpieczne wyciągi dywanowe Maxiland (Biela Pút‘). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Popradu, gdzie spędzimy cały dzień na basenach AquaCityPoprad. Do dyspozycji mamy trzy baseny termalne zewnętrzne, dwie całoroczne rury i zjeżdżalnie, basen wewnętrzny, dwa zewnętrzne baseny termalne Blue Diamond, dwa duże relaksacyjne baseny zewnętrzne Blue Sapphire z chromo terapią i unikatowym laserem Show. Powrót około godz. 23:00.

CENA ZAWIERA: transport autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota przewodnika, 1 nocleg, 1 śniadanie, 1 obiadokolację

CENA NIE ZAWIERA: Całodzienny skipass na wyciąg narciasrki 39E dorośli, 31 E (dzieci 13-17 lat i emeryci), 27E dzieci (do 12 lat) Całodzienne bilety wstępu na baseny 22E dorośli, 19E (dzieci i emeryci)

Aby skorzystać z kuponu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu przedstaw podczas rezerwacji w Biurze Podróży MAXIM!

- 10%
kontakty

Adres:

Biuro Podróży Maxim

ul. Sobieskiego 1a

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.maxim.pl/

Telefon:

184421604