Budapeszt z zakolem Dunaju - wycieczka!

POBIERZ KODIKONA
425 zł 391 zł - 8%

Do końca oferty pozostało:

1

Udostępnij ofertę:

Termin: 21-22.04.2018

1 DZIEŃ Wyjazd o godz. 3:00 z Nowego Sącza, z Krynicy Zdrój o 3:30. Przejazd do miejscowości ESZTERGOM, gdzie zobaczymy m.in. Bazylikę oraz mauretańską synagogę z 1888 roku. Kolejnym punktem będzie SZETENDRE, gdzie w trakcie spaceru po centrum zobaczymy cerkwie Požarevicką i Zwiastowania, zegar słoneczny na Templom tér, Muzeum Marcepana oraz Katedre Serbską. Następnie udamy się do hotelu w okolicy Budapesztu – zakwaterowanie i obiadokolacja. Na zakończenie dnia rejs statkiem po Dunaju. Przejazd na nocleg do hotelu.

2 DZIEŃ Po śniadaniu zwiedzanie Budapesztu: wzgórze zamkowe, Pałac Budański, Plac Paradny, Plac Św. Trójcy, Kościół Św. Macieja, Baszty Rybackie, Plac Bohaterów z zespołem architektonicznym Vajdahunyadiego, Bazylika Św. Stefana. Spacer po wzgórzu Gallerta – ogólna panorama miasta, Cytadela i Pomnik Wolności. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych. Powrót ok 2:00.

CENA OBEJMUJE: Transport autokarem, ubezpieczenie NNW i KL, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opiekę pilota – przewodnika, nocleg z obiadokolacją i śniadaniem

CENA NIE OBEJMUJE: Rejs statkiem po Dunaju i system TOUR GUIDE 10 Euro

Aby skorzystać z kuponu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu przedstaw podczas rezerwacji w Biurze Podróży MAXIM!

- 8%
kontakty

Adres:

Biuro Podróży Maxim

ul. Sobieskiego 1a

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.maxim.pl/

Telefon:

184421604