Bilet wstępu na Nowotarskie Targi Ślubne

POBIERZ KODIKONA
10 zł 5 zł - 50%

Do końca oferty pozostało:

20

Udostępnij ofertę:

Z RABATEM.PL bilet wstępu na III Nowotarskie Targi Ślubne tylko 5 zł zamiast 10 zł!

W dniu 18.02.2018r. na Hali Sportowej Gorce, al. Tysiąclecia 74, odbędą się III Targi Ślubne w Nowym Targu!

UWAGA ! BILET Z RABATEM 5 zł zamiast 10 zł, OBOWIĄZUJE TYLKO DO GODZINY 12.00 !

Targi ślubne dają nam jedyną w swoim rodzaju okazję, aby w jednym miejscu i czasie poznać kilkadziesiąt najlepszych ofert ślubnych, porozmawiać i poznać się bliżej, obejrzeć i dotknąć suknie ślubne, albumy, zaproszenia, dekoracje itp. Poza tym możemy zobaczyć na wybiegu modelki i modeli prezentujących najnowsze modele sukni ślubnych, garniturów, bukiety Ślubne, fryzury i makijaże, stroje wieczorowe, bieliznę ślubną itd.

Pokazy barmańskie, taneczne, muzyczne i inne. Można wziąć udział w konkurach i losowaniach cennych nagród. Firmy cateringowe, ciastkarnie, barmani zapraszają do degustacji swoich produktów. A przez cały dzień panuje tam niesamowita atmosfera… :)

Targi rozpoczną się od godziny 10.00 a zakończą o godzinie 17.00. W trakcie trwania targów do wygrania mnóstwo nagród, m.in. Suknia ślubna, garnitury, biżuteria, torty, dekoracje, sesje fotograficzne, vouchery do SPA i wiele, wiele innych :)

Serdecznie wszystkich zapraszamy :))))

 

Aby skorzystać z kuponu należy pobrać kod, który następnie zostanie przesłany na podany adres e-mail. Kupon lub kod z kuponu należy przedstawić w kasie podczas Nowotarskich Targów Ślubnych w dniu 18.02.2018r.

- 50%
kontakty

Adres:

Nowotarskie Targi Ślubne

al. Tysiąclecia 74

Nowy Targ

Telefon:

693358005