-5 zł na spektakl dla dzieci w Teatrze Nowym!

ODKRYJ KOD IKONA
16 zł 11 zł - 31%

Do końca oferty pozostało:

50

Udostępnij ofertę:

RABATEM.PL Zapłacisz 5 złotych mniej za spektakl dla dzieci w TEATRZE NOWYM!

 

Np.

Za spektakl "Kot w butach i ja" zapłacisz 11 zł zamiast 16 zł!

Za spektakl "Czerwony kapturek" zapłacisz 11 zł zamiast 16 zł!

Teatr Nowy Zaprasza na spektakle:

"Kot w butach i ja"" - 03.06.2018
                                04.06.2018
                                05.06.2018                                   

"Czerwony kapturek" - 06.06.2018
                                  07.06.2018
                                  08.06.2018
                                 

Teatr Nowy działa w przepięknej kamienicy na ulicy Jagiellońskiej 36. Posiada niezwykle klimatyczną scenę kameralną, której niepowtarzalna aura pozwala stworzyć bliską więź aktora z widzem oraz przenieść go w świat niezwykłych historii, przedstawianych w spektaklach. W skład zespołu Teatru Nowego wchodzą zawodowi aktorzy.Teatr Nowy wciąż poszerza swój repertuar o nowe tytuły, by móc zadowolić każdą grupę odbiorców. Mamy nadzieję, że nasza pasja i chęć tworzenia, pozwoli zaszczepić w okolicznych mieszkańcach miłość do Teatru, by móc zapisać się w historii Nowego Sącza jako Stacjonarny Teatr Nowy!Więcej informacji jest tutaj: www.teatrnowysacz.pl!

Teatr Nowy jest nowo powstałym miejscem na Mapie Kulturalnej Nowego Sącza oraz Małopolski. Został stworzony przez ludzi kochających Teatr, ludzi kreatywnych, odważnych i młodych. Wspierany jest przez fundację Daj z siebie Wszystko na rzecz Kultury i Sztuki Nowosądecczyzny. Misją Teatru jest stworzenie nowego miejsca kulturalnego, w którym to każdy widz znajdzie coś dla siebie! W repertuarze znajdują się spektakle dla dzieci, młodzieży, oraz dorosłych. W Teatrze Nowym młodzi adepci sztuki teatralnej mają możliwość rozwijania swojej pasji na zajęciach Szkółki Teatralnej – “Banku Talentów”

Aby skorzystać, klinknij ODKRYJ KOD, następnie podczas transakcji pokaż kod lub zapamiętaj, powiedz hasło i ciesz się RABATEM! :)

- 31%
kontakty

Adres:

Teatr Nowy

Jagiellońska 36

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.teatrnowysacz.pl

Telefon:

508723986