-10 zł na Spektakl w Teatrze Nowym!

ODKRYJ KOD IKONA
50 zł 40 zł - 20%

Do końca oferty pozostało:

34

Udostępnij ofertę:

Z RABATEM.PL Zapłacisz 10 złotych mniej w TEATRZE NOWYM!

Np. Za spektakl "Nadzieja" zapłacisz 25 zł zamiast 35 zł!

Za spektakl "Miłosne porachunki" zapłacisz 40 zł zamiast 50 zł!

Za spektakl "Emigranci" zapłacisz 40 zł zamiast 50 zł!

 

Teatr Nowy działa w przepięknej kamienicy na ulicy Jagiellońskiej 36. Posiada niezwykle klimatyczną scenę kameralną, której niepowtarzalna aura pozwala stworzyć bliską więź aktora z widzem oraz przenieść go w świat niezwykłych historii, przedstawianych w spektaklach. W skład zespołu Teatru Nowego wchodzą zawodowi aktorzy.Teatr Nowy wciąż poszerza swój repertuar o nowe tytuły, by móc zadowolić każdą grupę odbiorców. Mamy nadzieję, że nasza pasja i chęć tworzenia, pozwoli zaszczepić w okolicznych mieszkańcach miłość do Teatru, by móc zapisać się w historii Nowego Sącza jako Stacjonarny Teatr Nowy!Więcej informacji jest tutaj: www.teatrnowysacz.pl!

Teatr Nowy jest nowo powstałym miejscem na Mapie Kulturalnej Nowego Sącza oraz Małopolski. Został stworzony przez ludzi kochających Teatr, ludzi kreatywnych, odważnych i młodych. Wspierany jest przez fundację Daj z siebie Wszystko na rzecz Kultury i Sztuki Nowosądecczyzny. Misją Teatru jest stworzenie nowego miejsca kulturalnego, w którym to każdy widz znajdzie coś dla siebie! W repertuarze znajdują się spektakle dla dzieci, młodzieży, oraz dorosłych. W Teatrze Nowym młodzi adepci sztuki teatralnej mają możliwość rozwijania swojej pasji na zajęciach Szkółki Teatralnej – “Banku Talentów”

Aby skorzystać, klinknij ODKRYJ KOD, następnie podczas transakcji pokaż kod lub zapamiętaj, powiedz hasło i ciesz się RABATEM! :)

- 20%
kontakty

Adres:

Teatr Nowy

Jagiellońska 36

Nowy Sącz

Strona firmy:

http://www.teatrnowysacz.pl

Telefon:

508723986